Udruženje Obrtnika Sisak
Image default
događanja Novosti

Udruženje obrtnika Sisak sudjelovalo na manifestaciji ˝Zeleno-plavo˝ u Požegi

Već tradicionalno, Udruženje obrtnika Sisak sudjelovalo je na manifestaciji ˝Zeleno-plavo˝ koje organizira Obrtnička komora Požeško-slavonske županije.

Predstavnici Udruženja obrtnika sudjelovali su i u kulinarskom dijelu same manifestacije pripremajući štrukle. Predsjednica Udruženja obrtnika Sisak gđa Ivanka Čačić sudjelovala je i na Forumu na temu ˝Razvoj kontinentalnog turizma˝.

Projekt ˝Zeleno-plavo˝ održava se već 12. godinu zaredom s ciljem povezivanja kontinentalne i jadranske Hrvatske te jačanja ugleda jedinstvene obrtničke asocijacije.

Slične objave

4. Susret graditelja Hrvatske obrtničke komore u Sisku

Tajnica UOSK

Računovođe HOK-a traže paralelni rad stare i nove aplikacije za predaju financijskih izvještaja za 2024. godinu

Tajnica UOSK

Moslavački vinari nastupili na Zadar Wine Festivalu 2025

Tajnica UOSK
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide